Historia

Stadion X-lecia, gdzie swoje początki miała większość kupców Targowiska

Targowisko funkcjonuje pod adresem Bakalarska 11 już od ponad 9 lat i jest kontynuacją działalności jednego z największych targowisk Europy, które przez lata 80/90/00 mieściło się na koronie Stadionu Dziesięciolecia.

Dla wielu osób w Polsce sławny Jarmark Europa był miejscem kultowym nie tylko z punktu widzenia kulturowego. Na koronie stadionu przenikały się różne kultury i narodowości od naszych bliskowschodnich sąsiadów Rosjan, Białorusinów Ukraińców, prawdopodobnie najliczniejszą grupę migrantów z Wietnamu i sąsiednich republik, po obywateli Turcji, Węgier, Bułgarii, i innych państw.

Po likwidacji Stadionu X-Lecia duża część kupców przeprowadziła się na Bakalarską, zlokalizowaną w odległości zaledwie 5 km od centrów z doskonałą siecią połączeń komunikacji miejskiej ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Targowisko jest czynne codziennie od 5:00 do 17:00 włącznie z niedzielami. Bezpośrednie połączenie z targowiskiem zapewniają autobusy 141, 189, 284, 401 i tramwaje 7, 9, 35 oraz linie nocne N01, N38 oraz N88. Podróżujący PKS mogą trafić na targowisko wysiadając na przystanku Hynka.

Ut enim ad minima veniam, quis nostrum
exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam.

Targowisko Bakalarska to pełen zestaw towarów i usług dla indywidualnego klienta. Zlokalizowane na targowisku firmy oferują pełen asortyment z zakresu mody damskiej, męskiej: odzież codziennego użytku, bielizna, kreacje ślubne, obuwie i biżuteria. Amatorzy mody docenią największy wybór torebek, zegarków, okularów przeciwsłonecznych i innych akcesoriów. Pośród stoisk znajdziemy też ofertę dla najmłodszych, artykuły dla niemowląt, ubiory dziecięce, zabawki. Ofertę dla domu dopełniają wszelkie sprzęty użytku domowego, wyposażenie kuchni, łazienki, dywany, komplety pościeli i inne elementy wyposażenia domu.

Ut enim ad minima veniam, quis nostrum
exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam.

Targowisko to doskonałe miejsce na codzienne zakupy żywnościowe: w ofercie kupców można znaleźć świeże warzywa i owoce, mięso, nabiał, artykuły spożywcze, a także unikalne importowane specjały z najdalszych regionów świata. Odwiedzający Bakalarską powinni również skosztować tutejszej gastronomii. Na miejscu znajdziemy lokale z oryginalną kuchnią wschodnią, spróbujemy zupy Pho i krewetek w tempurze w oryginalnym wietnamski przepisie.

Wielkim zainteresowaniem na targowisku cieszą się salony urody, manicure, piercingu, tatuażu, gabinety kosmetyczne i fryzjerskie o wysokim standardzie. Zarówno osoby z branży, jak i amatorzy wizażu często odwiedzają hurtownie kosmetyków działające na terenie Targowiska oferujące bardzo szeroki zakres asortymentu w najlepszej cenie na rynku.

Panowie na targowisku również znajdą coś dla siebie, wiele stoisk i lokali oferuje produkty RTV/AGD, akcesoria elektroniczne, samochodowe i wiele więcej. By poznać lepiej ofertę, zapraszamy na Bakalarską 11 – codziennie od 5:00 do 17:00!

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem