Historia

Stadion X-lecia, gdzie swoje początki miała większość kupców Targowiska

Targowisko funkcjonuje pod adresem Bakalarska 11 już od ponad 9 lat i jest kontynuacją działalności jednego z największych targowisk Europy, które przez lata 80/90/00 mieściło się na koronie Stadionu Dziesięciolecia.

Dla wielu osób w Polsce sławny Jarmark Europa był miejscem kultowym nie tylko z punktu widzenia kulturowego. Na koronie stadionu przenikały się różne kultury i narodowości od naszych bliskowschodnich sąsiadów Rosjan, Białorusinów Ukraińców, prawdopodobnie najliczniejszą grupę migrantów z Wietnamu i sąsiednich republik, po obywateli Turcji, Węgier, Bułgarii, i innych państw.

Po likwidacji Stadionu X-Lecia duża część kupców przeprowadziła się na Bakalarską, zlokalizowaną w odległości zaledwie 5 km od centrów z doskonałą siecią połączeń komunikacji miejskiej ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Targowisko jest czynne codziennie od 5:00 do 17:00 włącznie z niedzielami. Bezpośrednie połączenie z targowiskiem zapewniają autobusy 141, 189, 284, 401 i tramwaje 7, 9, 35 oraz linie nocne N01, N38 oraz N88. Podróżujący PKS mogą trafić na targowisko wysiadając na przystanku Hynka.

Asortymenty.

Targowisko Bakalarska to pełen zestaw towarów i usług dla indywidualnego klienta. Zlokalizowane na targowisku firmy oferują pełen asortyment z zakresu mody damskiej, męskiej: odzież codziennego użytku, bielizna, kreacje ślubne, obuwie i biżuteria. Amatorzy mody docenią największy wybór torebek, zegarków, okularów przeciwsłonecznych i innych akcesoriów. Pośród stoisk znajdziemy też ofertę dla najmłodszych, artykuły dla niemowląt, ubiory dziecięce, zabawki. Ofertę dla domu dopełniają wszelkie sprzęty użytku domowego, wyposażenie kuchni, łazienki, dywany, komplety pościeli i inne elementy wyposażenia domu.

Doskonała lokalizacja

Targowisko to doskonałe miejsce na codzienne zakupy żywnościowe: w ofercie kupców można znaleźć świeże warzywa i owoce, mięso, nabiał, artykuły spożywcze, a także unikalne importowane specjały z najdalszych regionów świata. Odwiedzający Bakalarską powinni również skosztować tutejszej gastronomii. Na miejscu znajdziemy lokale z oryginalną kuchnią wschodnią, spróbujemy zupy Pho i krewetek w tempurze w oryginalnym wietnamski przepisie.

Wielkim zainteresowaniem na targowisku cieszą się salony urody, manicure, piercingu, tatuażu, gabinety kosmetyczne i fryzjerskie o wysokim standardzie. Zarówno osoby z branży, jak i amatorzy wizażu często odwiedzają hurtownie kosmetyków działające na terenie Targowiska oferujące bardzo szeroki zakres asortymentu w najlepszej cenie na rynku.

Panowie na targowisku również znajdą coś dla siebie, wiele stoisk i lokali oferuje produkty RTV/AGD, akcesoria elektroniczne, samochodowe i wiele więcej. By poznać lepiej ofertę, zapraszamy na Bakalarską 11 – codziennie od 5:00 do 17:00!

Ul. Bakalarska 11, 02-212 Warszawa